ankara uydu servisi

Fox Tv HD Frekans Bilgileri 2019

Fox Tv HD Frekans Bilgileri 2019

Türksat 4A uydusunda yer almakta olan FOX TV HD kanalı yayın frekans bilgileri 01 Ocak 2019 tarihinde blog sayfamıza eklendi/güncellendi. Yayının güncel frekans bilgileri yanı sıra, uydu alıcı ile seyredilebilmesi için güncel frekans bilgisi nasıl yükleneceği hakkında detaylı bilgi aşağıda bulunmakta.

fox tv hd frekans

  • Uydu: Türksat 4a
  • Kanal: Fox Tv HD
  • Frekans: 12329 MHz
  • Polarizasyon: H – Yatay
  • Sembol: 6666
  • Fec: 2/3
  • Şifre: Şifresiz

Fox Tv HD Frekans Ayarları Nasıl Yapılır?

Öncelikle Fox Tv Hd kanalı seyretmek için Türksat 4A uydusuna ayarlı çanak anteniniz olması gerekmektedir.

fox tv hd
Çanak anten yani diğer adı ile uydu anteniniz Türksat 4a uydusu yönüne ayarlı ise uydu alıcınızdan, menü - kurulum - frekans ekle veya manuel kanal arama sekmesine giriniz. Bu kısıma geldikten sonra uydu seçeneğinden Türksat 4a seçmeniz gerekmektedir. Uyduyu seçtikten sonra da frekans bölümüne 12329 giriniz. Polarizasyon bölümünü h veya yatay seçiniz. Sembol kısmına 6666 yazınız. Fec değeri sorar ise 2/3 yapınız. Bu seçenek çoğu cihazda otomatik olarak seçilmektedir.

Bilgileri doğru ve eksiksiz girdiğinizden emin olduktan sonra aramayı başlat butonuna tıklayarak fox tv hd kanalını seyretmeye başlayabilirsiniz.

Yazar hakkında

ankara uydu servisi administrator

ankarauyduservisi.com olarak Ankara'nın tüm ilçe ve semlerine çanak anten kurulumu, uydu servisi, uyducu, merkezi uydu sistemi, güvenlik kamera sistemleri, headend sistemleri ve uydu kurulumu hizmetini güler yüzlü ekibimiz ile siz ankara halkına sunmaktayız.

2 yorum

fikret bulutYayın tarihi10:53 pm - Şub 9, 2018

Yazan herşeyi yapim çıkmıyor nedense

Bir cevap yazın