ankara uydu servisi

Halk Tv frekans bilgileri 2019

Halk Tv frekans bilgileri 2019

Türksat 4A uydusunda yer almakta olan Halk Tv frekans bilgileri 01 Ocak 2019 tarihinde blog sayfamıza eklendi/güncellendi. Yayının güncel frekans bilgileri yanı sıra, uydu alıcı ile seyredilebilmesi için güncel frekans bilgisi nasıl yükleneceği hakkında detaylı bilgi aşağıda bulunmakta.

Halk Tv frekans bilgileri

  • Uydu: Türksat 4a
  • Kanal: Halk Tv
  • Frekans: 12422 MHz
  • Polarizasyon: V – Dikey
  • Sembol: 27500
  • Fec: 3/4
  • Şifre: Şifresiz

Halk Tv Frekans Ayarları Nasıl Yapılır?

Öncelikle Halk Tv kanalı seyretmek için Türksat 4A uydusuna ayarlı çanak anteniniz olması gerekmektedir.

Halk Tv
Çanak anten yani diğer adı ile uydu anteniniz Türksat 4a uydusu yönüne ayarlı ise uydu alıcınızdan, menü - kurulum - frekans ekle veya manuel kanal arama sekmesine giriniz. Bu kısıma geldikten sonra uydu seçeneğinden Türksat 4a seçmeniz gerekmektedir. Uyduyu seçtikten sonra da frekans bölümüne 12422 giriniz. Polarizasyon bölümünü V veya dikey seçiniz. Sembol kısmına 27500 yazınız. Fec değeri sorar ise 3/4 yapınız. Bu seçenek çoğu cihazda otomatik olarak seçilmektedir.

Bilgileri doğru ve eksiksiz girdiğinizden emin olduktan sonra aramayı başlat butonuna tıklayarak Halk Tv kanalını seyretmeye başlayabilirsiniz.

Yazar hakkında

ankara uydu servisi administrator

ankarauyduservisi.com olarak Ankara'nın tüm ilçe ve semlerine çanak anten kurulumu, uydu servisi, uyducu, merkezi uydu sistemi, güvenlik kamera sistemleri, headend sistemleri ve uydu kurulumu hizmetini güler yüzlü ekibimiz ile siz ankara halkına sunmaktayız.

1 yorum

Muhammet aydinYayın tarihi11:27 pm - Şub 2, 2019

Bir türlü halk tv yi ayarlaamıyorum.acaba size canlı bağlanıp yardım alabilirmiyim

Bir cevap yazın

Hemen Arayın!