ankara uydu servisi

Star Tv Frekans Bilgileri 2019

Star Tv Frekans Bilgileri 2019

Star tv frekans bilgileri sd ve hd aynı frekans ile verilmekte türksat 4a uydusunda yer almakta olup 01 Ocak 2019 tarihinde web sayfamıza eklendi ve bilgiler günceldir ayrıca sürekli güncellemekte bu frekans ile hd cihazınız var ise hd kalitesinde izleyebilirsiniz.

star tv frekans

  • Uydu: Türksat 4a
  • Kanal: Star Tv
  • Frekans: 12015 MHz
  • Polarizasyon: Yatay – H – Horizontal
  • Sembol: 27500
  • Fec: 5/6
  • Şifre: Şifresiz

TİVİBU; 27 Kanal
TELEDÜNYA; 26 Kanal
KABLOTV; S-10 Bandı
D-SMART; 24 veya 424 Kanal
DIGITURK; 27 veya 327 Kanal

Star Tv Frekans Ayarları Nasıl Yapılır.

Öncelikle Star Tv kanalı seyretmek için Türksat 4A uydusuna ayarlı çanak anteniniz olması gerekmektedir.

Star Tv Frekans Ayarları
Çanak anten yani diğer adı ile uydu anteniniz Türksat 4a uydusu yönüne ayarlı ise uydu alıcınızdan, menü - kurulum - frekans ekle veya manuel kanal arama seçeneği olabilir. Bu kısıma geldikten sonra uydu seçeneğinden Türksat 4a seçmeniz gerekmektedir. Uyduyu seçtikten sonra da frekans bölümüne 12015 giriniz. Polarizasyon bölümünü h veya yatay seçiniz. Sembol kısmına 27500 yazınız. Fec değeri sorar ise 5/6 yapınız. Bu seçenek çoğu cihazda otomatik olarak seçilmektedir.

Bilgileri doğru ve eksiksiz girdiğinizden emin olduktan sonra aramayı başlat butonuna tıklayarak kanalı seyretmeye başlayabilirsiniz.

Yazar hakkında

ankara uydu servisi administrator

ankarauyduservisi.com olarak Ankara'nın tüm ilçe ve semlerine çanak anten kurulumu, uydu servisi, uyducu, merkezi uydu sistemi, güvenlik kamera sistemleri, headend sistemleri ve uydu kurulumu hizmetini güler yüzlü ekibimiz ile siz ankara halkına sunmaktayız.

1 yorum

star tvYayın tarihi6:54 pm - Kas 17, 2017

Kaç tane yere baktım hepsi yanlıştı.. Burası doğru… teşekkür ederim.

Bir cevap yazın