ankara uydu servisi

Türksat Frekans Listesi 2019

Türksat Frekans Listesi 2019

Uydu anten sistemlerinde türksat frekans listesi 2019 güncel olarak her zaman ihtiyacımız vardır. Genelde frekans değişiklikleri sıkça rastladığımız bir olaydır bazı kanallarda zaman zaman frekans değişikliği yapar ve bunun nedeni bilinmez.

Türksat Frekans Listesi Güncel

Frekans değişiklik yapıldığı zaman siz cihazınızdan o kanalın frekans bilgilerini güncellemezseniz veya cihazınızda otomatik güncelleme özelliği yok ise o kanalı izleyemezsiniz kanalı tekrar eskisi gibi izlemeniz için güncel frekans bilgilerine ihtiyacınız vardır.

Türksat güncel frekans listesi için tıklayınız.

Yukarıdaki linke tıkladıktan sonra yeni bir sekme açılacaktır o sekmede kanal isimleri ve frekans bilgileri yazmaktadır bu bilgileri receiver yani uydu cihazına kanal ekle veya kanal arama kısmından ekleyebilirsiniz ekledikten sonra aramayı başlatın yeni kanal eklenecektir.

Not: Bu işlemi yapmadan öncede kanal düzenleme kısmından eski kanalı silmeyi unutmayınız

Türksat frekans listesi bilgileri eklemeyi bilmiyorsanız, yapamadıysanız veya kanallar otomatik yüklensin tek tek yüklemekle uğraşmak istemiyorsanız aşağıdaki linke tıklayınız.

>> Türksat Otomatik Güncelleme Frekansı

Üstteki yazımızda hem şebeke arama bilgilerine hemde nasıl kanallar otomatik yüklenir onun anlatımına ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında

ankara uydu servisi administrator

ankarauyduservisi.com olarak Ankara'nın tüm ilçe ve semlerine çanak anten kurulumu, uydu servisi, uyducu, merkezi uydu sistemi, güvenlik kamera sistemleri, headend sistemleri ve uydu kurulumu hizmetini güler yüzlü ekibimiz ile siz ankara halkına sunmaktayız.

10 yorum

kanal listesiYayın tarihi5:23 am - Eki 6, 2017

türksat güncel kanal listesi paylaşımı için teşekkürler

leventYayın tarihi4:38 pm - Eki 14, 2017

gökte ararken yerde buldum :)

çisemYayın tarihi12:10 pm - Eki 17, 2017

neden sürekli frekans değiştiriyorlar bıktık artık bu durumdan

Umut KORKMAZYayın tarihi3:32 pm - Şub 8, 2018

Sevgiyle merhabalar, Goldmaster dm4500 fta kullanıyorum. HRT akdeniz frekansını giriyorum lakin cihaz sıfır kanal bulundu diyor. Ayrıca Hotbird uydusunu cihazdan yanlışlıkla sildim nasıl ekleyebilirim? Gerekli frekanslarını netten denememe rağmen sıfır kanal bulundu diyor. Değerli bilgileriniz için şimdiden teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum.

Umut KORKMAZYayın tarihi4:55 pm - Mar 8, 2018

Sevgiyle merhabalar, Değerli bilgileriniz için teşekkür ederim. Müsadenizle bir kaç sorum daha olacak. üç adet çanak kullanıyoruz. Peki nilesat ve hotbird için otomatik tarama frekansları var mı? varsa nelerdir. Bilgilendirebilirseniz minnettar kalırım. Saygılarımla.

  ankara uydu servisiYayın tarihi8:29 pm - Mar 8, 2018

  Hotbird Şebeke Arama Frekansları:

  10892 Yatay/H 27500
  11158 Dikey/V 27500
  12284 Yatay/H 27500
  11823 Yatay/H 27500
  12265 Dikey/V 27500

  Yukarıdaki frekansları sırası ile uydu alıcınızdan giriyorsunuz, şebeke arama (network search) seçeneğini açık hale getirip arama işlemini başlatıyorsunuz. İlk frekans çok fazla sonuç üretemese de birkaç frekans bulup tarıyor. Diğer 3 frekans ise tam toplamda birkaç bin tane sonuç vererek şebeke aramayı başarı ile tamamlıyorlar.

Umut KORKMAZYayın tarihi9:28 pm - Mar 8, 2018

Sevgiyle merhabalar, Değerli bilgileriniz için size çok teşekkür ediyorum ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Saygılarımla.

Bir cevap yazın