ankara uydu servisi

Yeni MacBook Pro toz geçirmeyen klavye yapıyor!

Yeni MacBook Pro toz geçirmeyen klavye yapıyor!

Yeni MacBook pro toz geçirmeyen klavye yapıyor, Apple geçen hafta yeni bir MacBook Pro‘yu piyasaya sürdü ve heyecan verici yeni bir özellik güncellenen klavye. Apple’a göre, önceki sürümden daha sessiz klavye yaptı, ancak başka bir şey keşfedildi. klavyeler artık toz ve kırıntıların yapışmasına neden olmasını önlemek için tuşların altında ince bir silikon tabakaya sahiptir.

Yeni MacBook Pro toz geçirmeyen klavye yapıyor

Bu MacBook Pro kullanıcıları için harika bir haber, ancak Apple, sticky key yani klavye koruyucu önüne geçmek için herhangi bir yeni mühendislik yapmadığını açık bir şekilde birkaç haber platformuna anlattı.

Ama eğer tamir edilirse, neden dünyaya söylemiyorsun? Çünkü, Daring Fireball’un John Gruber’i tarafından ortaya atıldığı gibi Apple klavye güvenilirlik konularını çevreleyen çeşitli davalarla uğraşıyor. Dolayısıyla, Apple güncellemenin sadece daha sessiz tuşlar için olmadığını kabul etseydi, bu bir problemin kabulü olurdu. Ve hiç kimse bir dava kaybetmek istemiyor, hatta Apple bile.

Güncellemenin asıl nedenine rağmen, önemli bir paket olan MacBook Pro klavyelerinin artık eskisinden çok daha güvenilir olması gerektiğidir.

Yazar hakkında

ankara uydu servisi administrator

ankarauyduservisi.com olarak Ankara'nın tüm ilçe ve semlerine çanak anten kurulumu, uydu servisi, uyducu, merkezi uydu sistemi, güvenlik kamera sistemleri, headend sistemleri ve uydu kurulumu hizmetini güler yüzlü ekibimiz ile siz ankara halkına sunmaktayız.

Bir cevap yazın